BluePlay RPG

AcasaCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiti | 

[Model] Cerere Lider

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
M1hai

Data de inscriere : 11/02/2016

MesajSubiect: Re: [Model] Cerere Lider   Vin Feb 12, 2016 9:01 am

Nick Sa-Mp: M1hai
Nivel: Am 8, in curand 9.
Varsta/ Data nasterii: Am 14 ani, sunt nascut pe 7 noiembrie.
Primele 6 cifre ale CNP-ului:  290123
Poza stats[OBLIGATORIU]: imgur.com/GKJJrJ4
Factiunea la care doriti lider: Los Santos Police Departament
De ce vrei sa devi lider[Minim 50 de cuvinte]? : Eu doresc sa ma alatur acestei factiuni deoarece consider ca mi se potriveste perfect. Stiu regulamentul, am mai facut parte din Police Departament si pe alte servere ''mai mari'' si m-am descurcat foarte bine. LSPD, cum ii se mai spune, are 2 membrii, eu, M1hai, si Mihai[R] cred, dar, Mihai[R] a intrat primele zile, apoi nu a mai intrat deloc. Eu, spre deosebire de el am intrat in fiecare zi pentru ca imi place foarte mult serverul.
Crezi ca esti pregatit? : Da, consider ca sunt pregatit.
Ai mai facut parte din acesata factiune? Daca da, rank-ul obtinut: Da, rank 2.
Descrierea personala[Minim 90 de cuvinte]: Pai, as incepe cu inceputul. Ma numesc Mihai, am 14 ani, sunt din orasul Slatina, judetul Olt.Imi place să traiesc viaţa din plin, nu-mi plac oamenii aroganti, egoisti, falsi, si cei care se cred superiori, urasc cel mai mult lucrurile astea. Sunt ca orice alta persoana, cu defecte şi calităti, insa defectul meu cel mai mare este faptul ca oricine mi-ar gresi, tot iert, insa chiar daca iert, nu voi uită niciodata cu ce mi-a gresit acea persoana.Ca orice adolescent, sunt pasionat de fotbal, masini, jocuri video, etc. In timpul liber imi place mai mult sa ies cu prietenii deoarece sunt un adept al calatoriilor, dar mai stau şi la PC cand consider ca am timp suficient.Acesta sunt eu, cu bune si cu rele, sunt eu.! As mai zice mai multe chestii despre mine ,dar nu prea are rost, totusi ,o sa vedeti pe parcurs , cum am spus mai sus.
Prin ce esti diferit/a de ceilalti playeri? : Prin devotament, optimism 100% si cunostinte in domeniu.
Care sunt calitatile/ defectele tale? : Le-am enumerat la paragraful 'Descriere Personala'
De cat timp joci pe serverul nostru? : De cateva zile, dar am ramas profund uimit la cat de bine pus la punct este.
Cate ore acorzi serverului (fara afk/sleep) pe zi? : Depinde si de timpul meu liber.
Ce vei face dupa ce vei primi lider (daca vei primi)? : Voi ajuta LSPD sa ajunga la gradul de cea mai dorita factiune, cea mai activa factiune si cel mai bun departament, nu va fii usor, dar cred in sansa mea.
Care sunt calitaile unui lider bun? : Seriozitate, amabilitate, cooperativitate sunt doar catea din calitatile unui bun lider.
Alte precizari? : Da, multumesc ca mi-ai citit aplicatia.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
k1dZEWSILENT

Data de inscriere : 12/02/2016
Varsta : 18
Localizare : Bals

MesajSubiect: Re: [Model] Cerere Lider   Vin Feb 12, 2016 8:45 am

Nick Sa-Mp: k1dZEWSILENT
Nivel: Momentan 10
Varsta/ Data nasterii: Am varsta frumoasa de 18 ani. 30/5/1998
Primele 6 cifre ale CNP-ului: 215151
Poza stats[OBLIGATORIU]: http://imgur.com/LeRhqoG
Factiunea la care doriti lider: News Reporters
De ce vrei sa devi lider[Minim 50 de cuvinte]? : Eu doresc sa devin lider la factiunea News Reporters deoarece sunt diferit de ceilalti playeri , eu am cei 7 ani de acasa , sunt civilizat , si sunt bland dar cand trebuie sa fiu dur sunt dur , stiu sa trag foarte bine cu arma etc.
Crezi ca esti pregatit? : Da , eu cred ca sunt foarte pregatit.
Ai mai facut parte din acesata factiune? Daca da, rank-ul obtinut: Nu am facut parte din News Reporters.
Descrierea personala[Minim 90 de cuvinte]: Buna Ziua! Numele meu este Mario și eu sunt din orașul Bals. Am vârstă frumoasă de 18 ani. În prezent, aceasta este preocupatia mea scoala. Încercați să învețe cât mai mult în clasă, limbă străină în special pentru mine mult mai ușor pentru a transporta. Permiteți-mi să încep prin a spune câteva lucruri despre mine .. eu sunt un amical, glumind atunci când este cazul, desigur, serios și frumos. Îmi place să fac noi prieteni și de a socializa mai mult, ceea ce înseamnă că nu-mi place cu adevărat să fiu singur. În general, îmi petrec timpul liber cu prietenii, nu știu ce m-aș face fără ele. Când am timp, du-te cu ei la un fotbal, o băutură în club, sau de a sta la un PC dependent de Counter Strike / SA: MP / FIFA. Hobby-urile mele .. Am multe, dar le-am conta pe cele mai importante și ele sunt: excursie cu prietenii, ceva ce am afirmat mai sus, fotbal și înot, PC pe Facebook / a : m / CS / forum / mizerie și ultimul, dar, de asemenea, cele mai importante masini. Ei, pe masina, pot spune că am mai mult si vei deveni un expert, atât prin analiza lor, precum și componentele și când spun acest lucru mă refer design auto. Acestea sunt lucruri mici pe care le facem in fiecare zi, sau într-un oraș sau fotbal, sau PC-ul sau de a sta pe la tatăl la locul de muncă, inclusiv a învăța lucruri noi despre informaticieni curs după terminarea clase de liceu. Ca planuri de viitor, și ele sunt numeroase. În prezent, cel mai important și cum am spus, vreau să învețe la fel de bine ca și acum, în viitor, să promoveze bacalaureat, cu un grad de cel puțin 8. Ei bine, după ce am terminat feribotul, vreau să intru în lumea de afaceri '' '' alături de tatăl meu la compania sa, în cazul în care să-l ajute cum să fie lucruri bune, iar banii, de ce nu curge. Vreau să deschid, și eu la rândul meu un service auto, pentru a avea o mașină frumoasă, a mea nu sunt după bani a părinților, și, desigur, cel mai important, pentru a găsi jumătatea mea, prin urmare, că soția lui, dar nu a existat nici grăbește și nici o grabă. Aceasta este biografia mea pe scurt.
Prin ce esti diferit/a de ceilalti playeri? : Pai eu sunt civilizat , am cei 7 ani de acasa , sunt bland dar cand e vreamea sa fiu dur sunt dur + ca eu nu voi lasa functia de lider la News Reporters ca ceilalti.
Care sunt calitatile/ defectele tale? : Eu nu am defect.
De cat timp joci pe serverul nostru? : De 2 zile si m-am acomodat foarte bine. Chiar aveti lider/admini/helperi de treaba.
Cate ore acorzi serverului (fara afk/sleep) pe zi? : 5 ore.
Ce vei face dupa ce vei primi lider (daca vei primi)? : Daca as primi lider la factiunea News Reporters voi face reclama pe fb/skype/y:m/twiter etc.
Care sunt calitaile unui lider bun? : Calitatile unui lider bun sunt : sa fie dur cand trebuie , sa aiba cei 7 ani de acasa , sa stie sa scrie , sa fie civilizat.
Alte precizari? : Bafta , sper sa fiu acceptat la lider News Reporters. Very Happy Very Happy Very Happy

Ultima editare efectuata de catre k1dZEWSILENT in Vin Feb 12, 2016 10:48 am, editata de 2 ori
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Admin
Admin

Data de inscriere : 11/02/2016

MesajSubiect: [Model] Cerere Lider   Vin Feb 12, 2016 7:49 am

Nick Sa-Mp:
Nivel:
Varsta/ Data nasterii:
Primele 6 cifre ale CNP-ului:
Poza stats[OBLIGATORIU]:
Factiunea la care doriti lider:
De ce vrei sa devi lider[Minim 50 de cuvinte]? :
Crezi ca esti pregatit? :
Ai mai facut parte din acesata factiune? Daca da, rank-ul obtinut:
Descrierea personala[Minim 90 de cuvinte]:
Prin ce esti diferit/a de ceilalti playeri? :
Care sunt calitatile/ defectele tale? :
De cat timp joci pe serverul nostru? :
Cate ore acorzi serverului (fara afk/sleep) pe zi? :
Ce vei face dupa ce vei primi lider (daca vei primi)? :
Care sunt calitaile unui lider bun? :
Alte precizari? :

Cei ce aplica trebuie sa faca un nou topic cu Titlul: Cerere Lider [Nume sa:mp]
Pentru a primi lider la o factiune trebuie sa aveti minim 10 ore jucate si cel putin nivel 12.
[!] Aplicatiile cu raspunsuri scurte (De ce doresti sa devii lider? : Pentru ca m-as descurca) vor fi respinse din start.
[!] Folositi o gramatica foarte buna, altfel aplicatia voastra va fi respinsa.
[!]Folositi un limbaj adecvat, doar doriti lider.
[!]Daca aplicatia voastra a fost respinsa nu intrebati de ce.
[!]Nu faceti spam cu aplicatia, va fi citita pana la urma.
[!] Succes!
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://blueplayrpg.forumcreativ.ro
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: [Model] Cerere Lider   

Sus In jos

[Model] Cerere Lider
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» National Guard - Comenzi