BluePlay RPG

AcasaCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiti | 

Regulament Helperi si Admini

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Admin
Admin

Data de inscriere : 11/02/2016

MesajSubiect: Regulament Helperi si Admini   Vin Feb 12, 2016 9:00 am

Admini:
Trebuie in totdeauna sa aveti un limbaj non-vulgar si exemplar, vorbiti frumos cu un limbaj dezvoltat de cuvinte.
Nu incurajati cert-urile.
Daca vedeti un report raspundeti la el, nu il lasati pe altul sa o faca.
Intrebarile adresate de jucatori catre administratori / helperi trebuie sa primeasca un raspuns, deci nu ignora [/n-urile].
Daca un jucator intreaba [care este cel mai bun job?], sa nu indraznesti sa ii raspunzi ,,trucker,farmer,etc...'', inceraca sa-i raspunzi cat mai dezvoltat ex: Cel mai bun job dupa parerea mea este Jobul Trucker, acesta este bazat pe transportarea a unor carburantii.
Daca un jucator foloseste cheat-uri trebuie sa ai o dovada clara ca a folosit, daca acel jucator cere o dovada si tu nu o detii vei primi down.
Sanctiunile trebuie sa fie respectate din topicul ,,Sanctiuni Jucatori''

Helperi:
Trebuie in totdeauna sa aveti un limbaj non-vulgar si exemplar, vorbiti frumos cu un limbaj dezvoltat de cuvinte.
Nu incurajati cert-urile.
Daca vedeti un report raspundeti la el, nu il lasati pe altul sa o faca.
Intrebarile adresate de jucatori catre administratori / helperi trebuie sa primeasca un raspuns, deci nu ignora [/n-urile].
Daca un jucator intreaba [care este cel mai bun job?], sa nu indraznesti sa ii raspunzi ,,trucker,farmer,etc...'', inceraca sa-i raspunzi cat mai dezvoltat ex: Cel mai bun job dupa parerea mea este Jobul Trucker, acesta este bazat pe transportarea a unor carburantii.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://blueplayrpg.forumcreativ.ro

Regulament Helperi si Admini
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» National Guard - Regulament
» News Reporter - Regulament
» Police Department - Regulament
» School Instructor - Regulament
» The Yakuza Family - Regulament